KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10408055
nr 1040 8055
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Pastell, Erland Cullberg (1931-2012), Figur, signerad, motivet: 44x36
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
måndag 30 maj 2016
kl 20:01:46